Om oss

Diggin Larry är en video- och innehållsbyrå som främst arbetar med rörligt material både för svenska och internationella företag och organisationer. Med video som kommunikationsmedel skapar vi affärsnytta i ett föränderligt medielandskap.

Vår styrka är att skapa innehåll som är relevant, intressant och engagerande för mottagaren.

Intresserad av rörligt innehåll? Ta kontakt med Teresa Ryberg, Project Manager, teresa@diggin.se  +46-702 375713

Team

Teresa Ryberg

Project Manager & VD
teresa@diggin.se
0702 37 57 13

E-postadress: teresa@diggin.se Telefonnummer: 0702 37 57 13

Mats Larsson

Project Manager
mats@diggin.se
0707 20 85 41

E-postadress: mats@diggin.se Telefonnummer: 0707 20 85 41

Max Asplund Gernandt

Project Manager & Developer
max@diggin.se
0700 99 01 87

E-postadress: max@diggin.se Telefonnummer: 0700990187

Kajsa Lundman

Innehållsproducent
kajsalundman@diggin.se
070 2255079

E-postadress: kajsalundman@diggin.se Telefonnummer:0702255079

Simon Sastre

Production Manager
sastre@diggin.se
0730 35 99 03

E-postadress: sastre@diggin.se Telefonnummer: 0730 35 99 03

Victor Nyman

Videographer & Editor
victor@diggin.se
0766 77 99 24

E-postadress: victor@diggin.se Telefonnummer: 0766 77 99 24

Maria Fällström

Motion Designer
maria@diggin.se
0763 06 77 70

E-postadress: maria@diggin.se Telefonnummer: 0763 06 77 70

Charlie Åberg

Project Manager
charlie@diggin.se
0700146283

E-postadress: charlie@diggin.se Telefonnummer: 0700146283

Olivia Kożuchowska

Motion designer

Mathilda Sundberg

Föräldraledig
mathilda@diggin.se
0760 06 02 24

E-postadress: mathilda@diggin.se Telefonnummer: 0760 06 02 24

Tommie Löfgren

Live Broadcast Producer
tommie@diggin.se
0730414250

E-postadress: tommie@diggin.se Telefonnummer: 0730414250

Zvonimir Brtan

zvonimir@diggin.se

Välkomna!

Krukmakargatan 42
117 26 Stockholm
Telefon +46 702 375713
E-post info@diggin.se

Diggin Larry AB 556921-6053 | Krukmakargatan 42, 117 26 Stockholm | info@diggin.se