Om oss

Diggin Larry är en video- och innehållsbyrå som främst arbetar med rörligt material både för svenska och internationella företag och organisationer. Med video som kommunikationsmedel skapar vi affärsnytta i ett föränderligt medielandskap.

Vår styrka är att skapa innehåll som är relevant, intressant och engagerande för mottagaren.

Intresserad av rörligt innehåll? Ta kontakt med Mats Larsson, Project Manager, mats@diggin.se  +46-707 20 85 41

 

Team

Teresa Ryberg

Föräldraledig
teresa@diggin.se
0702 37 57 13

E-postadress: teresa@diggin.se Telefonnummer: 0702 37 57 13

Mats Larsson

Project Manager
mats@diggin.se
0707 20 85 41

E-postadress: mats@diggin.se Telefonnummer: 0707 20 85 41

Max Asplund Gernandt

Project Manager & Developer
max@diggin.se
0700 99 01 87

E-postadress: max@diggin.se Telefonnummer: 0700990187

Frida Strömberg

Project Manager
frida@diggin.se
0735 36 83 81

E-postadress: frida@diggin.se Telefonnummer: 0735368381

Simon Sastre

Production Manager
sastre@diggin.se
0730 35 99 03

E-postadress: sastre@diggin.se Telefonnummer: 0730 35 99 03

Simon Linnerhed

Live Producer & Videographer
simon.l@diggin.se
0700 50 94 76

E-postadress: simon.l@diggin.se Telefonnummer: 0700 50 94 76

Victor Nyman

Videographer & Editor
victor@diggin.se
0766 77 99 24

E-postadress: victor@diggin.se Telefonnummer: 0766 77 99 24

Charles Ekström

Videographer & Editor
charles@diggin.se
0793 04 06 93

E-postadress: charles@diggin.se Telefonnummer: 079 3040693

Andreas Machado

Videographer & Editor
andreas@diggin.se
0735 44 12 36

E-postadress: andreas@diggin.se Telefonnummer: 0735 44 12 36

Maria Fällström

Motion Designer
maria@diggin.se
0763 06 77 70

E-postadress: maria@diggin.se Telefonnummer: 0763 06 77 70

Mathilda Sundberg

Föräldraledig
mathilda@diggin.se
0760 06 02 24

E-postadress: mathilda@diggin.se Telefonnummer: 0760 06 02 24

Tomas Sandström

CFO

Välkomna!

Ludvigsbergsgatan 29
118 23 Stockholm
Telefon +46 702 375713
E-post info@diggin.se

Diggin Larry AB 556921-6053 | Ludvigsbergsgatan 29, 11823 Stockholm | info@diggin.se